EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce

Pittsburgh vs. Washington - bitva gigantů začala!

Publikováno dne 28.04.2017 od Vondrák

Velmi atraktivní sérii nabízí druhé kolo vyřazovacích bojů NHL. V něm na sebe totiž mimo jiné narazí také dva kluby, které jsou vedeny opravdovými osobnostmi - Pittsburgh Penguins s kapitánem Crosbym a Washington s kapitánem Ovečkinem.

První zápas se hrál na ledě Washingtonu. První třetina divákům nepřinesla ani jednu branku, přestože jí domácí byli velmi blízko, když se puk povaloval na brankové čáře pittsburghské branky.

To druhá dvacetiminutovka začala o poznání svižněji, bohužel pro domácí ale lépe pro hosty. Už po uplynutí dvanácti vteřin se po situaci dva na jednoho prosadil Crosby a stejný hráč rozvlnil síť za Holtbym i o padesát sekund později.

To byla pro Washington studená sprcha, domácí se ovšem dokázali zvednout.

Dvě minuty před koncem druhé třetiny snížil parádní ranou do horního rohu branky Ovečkin a Washingtonským se povedlo dokonce i srovnat, konkrétně v polovině poslední třetiny skóroval Kuzněcov.

Hosté si ale vedení vzali po chvíli zpět, když se v samostatném úniku prosadil Bonino. Pittsburgh už vyrovnání nepřipustil a vede v sérii 1:0 na zápasy.