EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže

Jak dopadlo třetí kolo anglického poháru?

Publikováno od Vondrák

Na anglické půdě se včera odehrálo několik utkání FA Cupu, prestižní pohárové soutěže. Přehled výsledků najdete na následujících řádcích.

Manchester United - Reading 4:0

Rudí ďáblové na svém stadionu přejeli hosty z Readingu 4:0. Skóre otevřel kanonýr Wayner Rooney, další góly vstřelili Martial a Rashford, který rozvlnil síť dvakrát!

Preston - Arsenal 1:2

Toto utkání přineslo velmi zajímavý průběh. Domácí celek, který hraje nižší soutěž a byl tak pasován do role outsidera, překvapil Kanonýry aktivní hrou a dostal se do vedení. Londýňané ale dokázali průběh otočit, vítěznou branku vstřelil v 89. minutě Giroud.

Watford - Burton 2:0

To Watford svoje utkání s celkem z nižší soutěže nepodcenil. Klub z města severně od Londýna si vývoj utkání pohlídal, branky vstřelili Kasabele a Sinclair.

Norwich - Southampton 2:2

Utkání Norwiche se Southamptonem přineslo drama. Hosté se dostali do vedení zásluhou Van Dijka, domácí ale dokázali srovnat díky precizně zahrané penaltě. Vedení na stranu Southamptonu znovu strhnul Jošida. Už se zdálo, že zápas skončí vítězstvím hostů, ale v 90. minutě vyrovnal Naismith.