EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže

Český basketbalista Satoranský pomohl svému týmu k výhře v NBA

Publikováno od Vondrák

Tomáš Satoranský, český basktetbalista, hájící barvy Washingtonu Wizards hrajícího NBA, nejlepší basketbalovou ligu světa, se podílel na výhře svého týmu v duelu proti New York Knicks.

Satoranský si poprvé ve své kariéře zahrál ve věhlasné newyorské hale Madison Square Garden a premiéru zvládl skvěle. Jeho tým nakonec dovedl utkání k vítězství 113:110, Satoranský si připsal tři body, dva doskoky a jednu asistenci. Odehrál celkem 14 minut.

Utkání mělo zajímavou zápletku. Satoranský odcházel ze hřiště, když už se zdálo, že je pomalu rozhodnuto, protože Wizards vedli o 14 bodů. Domácí ovšem zabrali a v poslední čtvrtině průběh značně zdramatizovali. Dokonce se jim podařilo dostat se i do vedení 110:109, ale v posledních vteřínách překlopil zápas na stranu Wizards John Wall.

Washingtonským se tak podařilo navázat na předchozí výhry a aktuálně mají již čtyři v řadě.